Товари з міжнародними нагородами!!!

Ми створюємо чудові моменти

Створені з любов'ю та турботою нашими фахівцями з розвитку дитини. Це всеосяжний набір рекомендацій для різних етапів розвитку малюка.

7 чудес розвитку™

Кожна іграшка побудована за принципом 7 чудес розвитку малюка.

Пізнання

Пізнання - це процес, за допомогою якого немовлята, діти та дорослі пізнають навколишній світ. Розвитку пізнання сприяє різноманітність вражень, які отримує малюк.

Мова та спілкування

Мова та інші форми спілкування дозволяють нам ділитися своїми ідеями, думками та почуттями. Цей найцікавіший аспект розвитку дитини включає різні етапи, під час яких лепет дитини перетворюється на мову.

Дрібна моторика

Дрібна моторика пов'язана з м'язами рук, долонь та пальців, з м'язами навколо очей та рота. Ці м'язи відповідають за дрібні рухи, такі як захоплення предмета між великим та вказівним пальцями, координація рук та очей та багато іншого.

Почуття

Через п'ять органів почуттів ми отримуємо інформацію з оточення і обробляємо її за допомогою наших когнітивних навичок. Наші почуття буквально відкривають нам світ і зводять міст між нами та реальністю, допомагаючи розширити сферу нашого розуміння.

Велика моторика

Навики, пов'язані з м'язами рук, ніг, стоп та всього тіла. Ці м'язи відповідають за такі функції, як сидіння, повзання, кроки та багато іншого.

Уява та творчість

Уява - це наша здатність уявно відтворювати образи, ідеї, думки і навіть почуття, яких не існує насправді. Творчість – це процес перетворення фантазії на реальність.

Емоційний інтелект

Навик, який допомагає нам визначати, класифікувати та розуміти емоції. Це є важливою частиною розвитку та елементом, який має глибокий вплив на те, як дитина розуміє інших людей та себе.